Online Danışmanlık

Online Danışmanlık


Online Danışmanlık

Online Beslenme Danışmanlığı

Online beslenme danışmanlığı; özellikle yurtdışında yaşayan, ve bulunduğu ülkenin kültür, market ve gıdaya ulaşılabilirliğine göre beslenmek isteyen kişiler, yoğun çalışma temposu ve iş seyahatlerinden dolayı zaman bulamayan veya yaşadıkları şehirlerde diyetisyene ulaşma imkanı olmayanlar için büyük kolaylık sağlar.

Öncelikle mail adresinize tarafımdan bir beslenme değerlendirme formu yolluyorum. Bu formda hayatınıza dair bütün alışkanlıkları, beslenme türünüzü, sevdiğiniz/sevmediğiniz besinleri kısacası beslenme listesi için gerekli olan bütün detayları öğrenmiş oluyorum. Belirlediğimiz bir gün ve saate göre görüntülü / sesli veya yazılı olarak görüşmelerimizi WhatsApp üzerinden gerçekleştiriyoruz. Ardından son 6 ay içinde yapılmış kan tahlilinize göre bir liste düzenliyorum ve. Her hafta belirlediğimiz gün tartı ve mezura ölçümleri değerlendirmemizi yapıp her hafta beslenme listemizi revize ederek hedefimize ulaşıyoruz.

İletişime Geçin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza onayı veriyorum