Andulasyon

Andulasyon


Andulasyon

Andulasyon, mekanik olarak uyarılmış titreşimlerin ve kızılötesi ışığın kombinasyonundan meydana gelmektedir.

Hem bölgesel olarak, hem de tüm vücudu kapsayacak şekilde uygulanabilir. Kızılötesi ışık, titreşimlerin daha derine nüfuz edebilmesini temin etmektedir. Bu teknoloji, uzuvlarda tutulan suyun vücuttan atılmasını ve vücut ağırlığının doğal bir şekilde azaltılmasını sağlayacak şekilde geliştirilmiştir.

Çalışma ilkesi 1

Hücrelerde enerji üretimi

Andulasyon, ATP adı verilen enerji üretimini uyaran elektriksel mikro akımlar üretir. Bunun yanında Andulasyon, hücrelerimizdeki enerji miktarını artırmakla kalmaz, aynı zamanda piezoelektrik etkisine bağlı olarak kolajen üretimini de artırır.

Çalışma ilkesi 2

Kan dolaşımı stimülasyonu

Hastanın yakındığı pek çok rahatsızlık, geniş yelpazeli ve azalmış bir kan akışı ile karakterize tıbbi durumlardan ileri gelmektedir ve bu durumlarda yetersiz bir kan dolaşımından söz edilir. Kan, vücudumuzda bulunan organların yeterli miktarda besin elde etmelerini sağlar. Kan dolaşımında meydana gelecek bir bozukluk ve kan dolaşımının aksaması durumunda organlar ihtiyaçları olan besinleri yeterli miktarda alamazlar ve biz de buna bağlı olarak kendimizi yorgun hissederiz ve devamında hastalanırız. Andulasyon, arterler ve venlerdeki kan dolaşımını artırarak organlarımıza gönderilecek esansiyel besinlerin tam olarak teminini ve yine organlarımızdaki atık maddelerin vücudumuzdan çok daha hızlı ve etkin bir şekilde uzaklaştırılmasını sağlayarak bize sağlığımızı ve enerjimizi geri kazandırır.

Çalışma ilkesi 3

Lenf akışı stimülasyonu

Lenfatik sistemimiz, ikincil dolaşım sistemimizdir ve lenf sıvısı adı verilen berrak bir sıvı taşımaktadır. Bu sistem, vücudumuzun kendisini toksinlerden arındırma, besleme ve dokuların rejenerasyonu, metabolik atıkların filtrelenmesi ve bağışıklık sisteminin sağlığının korunması yetileri açısından son derece önemlidir. Kalbin pompalaması aracılığıyla vücudun her yerine kan taşıyan ana kan dolaşım sisteminin tersine, lenf sisteminin kendi pompalama düzeneği yoktur. Bu ikincil dolaşım sistemi, kasların ve diyaframın kasılıp büzülmesi sayesinde dolaşımını tek bir yönde sürdürür.

Andulasyon terapisi, lenf sisteminin akış kapasitesini artırarak normalde vücuttan atılan sıvı miktarının on katı kadar sıvı atımına izin verir. Sonuç olarak, lenfatik sistemin vücuttaki fazla sıvıları ilaç ve idrar söktürücü kullanımına gerek kalmadan doğal ve sağlıklı bir yolla atmasına yardımcı olduğundan ANDUBALANCE , bir çeşit lenf drenajı sağlamaktadır.

ANDUBALANCE ile NELER YAPILABİLİR?

Vücut tarafından tutulan suyu etkin bir şekilde azaltır;

Kilo kaybındaki artış ve kalori yakımı ile optimal bir vücut şekline kavuşmanıza yardımcı olur.

Çabaları maksimize ederek ve “yoyo” etkisinden kaçınmaya yardımcı olarak özgüveninizin artmasına neden olur.

Cildi sıkılaştırır ve selüliti azaltır.

Lenfatik sistem aracılığıyla atık drenajının sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

Doğal kolajen üretiminde meydana gelen artış ile vücuda daha parlak bir görünüm kazandırır.

İletişime Geçin

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş ve tercihlerime uygun pazarlama faaliyetlerinin gerçekleştirilmesi ile buna yönelik olarak fırsat ve duyurulardan haberdar olmak için e-posta, sms, telefon araması ve sosyal medya bildirimleri yolu ile tarafımla iletişim kurulmasına açık rıza onayı veriyorum